Formovanie tela pomocou niťovej technológie, mezoniťový lifting

Niťová technológia (mezonite) je jedna z najnovších neinvazívnych metód účinného povytiahnutia a spevnenia ovisnutej pleti. V dôsledku úbytku spojivového tkaniva sa naša koža začína prirodzeným spôsobom uvoľňovať ,tento proces sa však pomocou technológie mezonití dá zvrátiť. Materiál implantovaných vlákien je rovnaký ako chirurgické absorpčné švy používané po desaťročia, ktoré sa v tele úplne rozložia.

Vlákna V Soft Lift® sa aplikujú použitím ihly alebo kanyly do príslušného tkaniva pokožky, kde vyvíjajú svoj pozitívny účinok. Výsledok je mimoriadny: vďaka rozkladu vlákien sa na jednej strane zvyšuje produkcia kolagénu v našej pokožke, na druhej strane spôsobia liftingový efekt, teda napnutie tvárových línií. V Soft Lift® nie je možné porovnávať s inými typmi výrobkov, pretože vlákna používané počas ošetrenia sú kratšie a tenšie ako ostatné vlákna dostupné na trhu, a sú zavedené pomocou ihly s ultratenkou stenou. Vďaka vysokej kvalite ihly sa táto ľahko kĺže pod kožou, takže jednotlivé nite sa dajú umiestniť na príslušné miesto bez ťažkostí, a tým spôsobuje menšiu traumu a podliatiny.

Nite V Soft Lift® vyvinuli v Kórei za účelom, aby mohli vytvoriť z klasických, okrúhlych, ázijských tvárí zaoblené črty tváre, zatiaľ čo liečebný protokol a spôsob aplikácie vlákien vyvinuli poprední švédski chirurgovia vo Švédsku.

Ošetrenie niťovou technológiou sa môže kombinovať s inými ošetreniami, a tak je možné dosiahnuť účinnejší efekt. Ošetrenie s krátkou dobou zotavenia a s menšími rizikami je možné vykonať hoci aj v čase obedňajšej prestávky.

Omladenie rúk

Ak nie tvár , tak ruky toho veľa prezradia o našom veku. V mnohých prípadoch sú vráskavé, pigmentované, teda poškodené svetlom. Tieto pigmentové škvrny môžu byť ošetrené peelingom a krémom s bieliacim účinkom, zatiaľ čo kolagén v stenčenej vrstve pokožky môže byť aktivovaný ošetrením s Radiesse®, a tým sa podporí opätovné napnutie a zhustnutie pokožky.

Korekciu nosa

Pomocou Belotero® sa naskytá možnosť na korekciu nosa bez operácie – injekčnou metódou. Nepravidelnosti nosa sa riešia rýchlym zákrokom v lokálnej anestéze, ktorého výsledok je okamžite viditeľný. Nos sa týmto zákrokom stáva jemnejším, rovnejším, harmonickým, nakoľko nastriekaná kyselina hyaluronová je výborne tvarovateľná. Vstrebáva sa z tejto oblasti pomalšie, cca. 1-1,5 roka, ale rozdiely môžu byť individuálne.

Ošetrenie, vyhladenie, hĺbkové hydratovanie pokožky okolo očí

Existujú dva účinné spôsoby. Jedným z nich je vyplnenie, vyhladenie kruhov pod očami výplňou Belotero® s obsahom kyseliny hyalurónovej. Druhým je séria mezoterapeutických ošetrení buď s Belotero® Hydro, alebo príslušným Aesthetic Dermal prípravkom. Toto ošetrenie nie je namierené len na zvýraznenie, vyplnenie a hydratáciu oblasti, ale odstráni aj modrasté sfarbenie okolia očí.

Mezoterapia

Mezoterapia je jedným z najúspešnejších typov telového ošetrenia , ktoré sú k dispozícii. Tu je však dôležité vziať do úvahy, aký rýchly je regeneračný cyklus danej časti tela, v akých intervaloch sa môže opakovať. Na tele si to vždy vyžaduje viac času ako v prípade tváre. Mezoterapia je jedna z techník, ktorou sa účinná látka na riešenie daného problému zavádza injekčne alebo dermarollerom. Aj tu ide o sériu opakovaných zákrokov, jedna procedúra neprinesie trvalý výsledok.

Lokálna lipolýza

Počas ošetrenia tváre sme veľmi opatrní, pokiaľ ide o zásoby tuku, pretože tam je možné vykonať len také zákroky, ktoré neovplyvnia jeho stav a množstvo, pretože nesie podpornú funkciu. Lipolýzu vykonávame výlučne iba na zvyšnej časti tela, na miestach, kde je tuku príliš veľa, takže pôvodné kontúry tela sa v dôsledku ošetrenia menia a formujú, napr. podbradok, tukové vankúšiky na ramenách, na bruchu, na zadku, na stehnách, v podkolennej jamke. Tuk je možné rozkladať injekčne, ale na zavedenie účinných látok môže byť vhodný aj derma-roller.

Napnutie ovisnutej pokožky

Previsnutú, nepružnú pokožku po schudnutí je veľmi ťažké napnúť, napr. v oblasti brucha. Ani dostatočným pohybom a tréningom sa to nepodarí, pretože roztiahnutú koža je schopná sa stiahnuť len pri vystavení vysokým teplotám alebo aplikovaním vypínacích prostriedkov.

Ošetrenie vlasov

Ženy aj muži môžu využiť rad ošetrení na zabránenie alebo zastavenie vypadávania vlasov. Pri takomto zákroku sa do vlasovej časti hlavy aplikujú injekciou alebo derma-rollerom také účinné látky, ktoré posilnia ešte existujúce vlasové folikuly. Pri včasnom zahájení liečby, je to veľmi efektívna metóda bez implantovania vlasov, doplnená správnou domácou starostlivosťou.

Celulitída, strie

Najčastejšie problémy, ktoré postihujú ženy sú celulitída a strie. Našťastie na obidva existuje účinné riešenie, takže nie je potrebné ďalej zakrývať problémové oblasti. Mezoterapiou - injekciami alebo derma-rollerom - a správnymi účinnými zložkami, ako aj doplnkovou domácou starostlivosťou je možné ich takmer úplne odstrániť.

Relaxácia svalov bez botulotoxínu


V rámci mezoterapie máme k dispozícii aj účinné látky na uvoľnenie svalov, ktoré spôsobujú vrásky na čele,okolo očí, prípadne iných častich tváre/tela. Sú určené pre klientov ktorý odmietajú aplikáciu botulotoxínu.

Keresés