Ošetrenie pier

Jedným zo symbolov ženskosti sú pekne tvarované pery. Je to prioritná oblasť našej tváre, zohráva dôležitú úlohu v každodennom živote, aj v súvislosti so smiechom, rečou a úsmevom. Každá ženy túži po plných, atraktívnych a výrazných perách. Niekomu sa to dostalo, ale väčšina o nich len sníva. Pery sú rozhodujúce z hľadiska symetrie a proporcionality tváre, odrážajú harmonickosť tváre. S našimi produktmi sa Vaše sny môžu stať skutočnosťou, pretože existujú pre Vás až dve riešenia, aby ste mali pery, ktoré budú krásnou ženskou ozdobou Vašej tváre!

Postupom času v našich perách klesá obsah kolagénu a kyseliny hyalurónovej, tým strácajú plnosť a vlhkosť, takže sa naše pery stenšia, vytvárajú sa okolo nich vrásky, čo môže byť fajčením ešte intenzívnejšie. Musíme však mať na pamäti aj to, že hovoríme o jednej z najcitlivejších častí kožného povrchu nášho tela, ktorá je osobitne vystavená faktorom prostredia. Takže hydratácia je dôležitá aj v tomto prípade, ale aby naše pery boli naozaj ako stvorené na bozkávanie, je potrebné zvýšiť ich stratený objem. Tým naša tvár aj v celkovom vzhľade pôsobí sviežejšie a mladistvejšie.

Dnešným trendom sú pestrofarebné rúže, ktoré vyzerajú naozaj pekne na perách s plnými, ženskými kontúrami. S riešeniami spoločnosti Medicontur Esthetics a vďaka odborným skúsenostiam našich partnerských lekárov vznikajú prirodzené výsledky, a tak Váš úsmev bude ešte krajší, a Vy sa stanete atraktívnejšou a sebavedomejšiou.

Keresés