Mastná pleť s akné a vyrážkamiJeden z najpozoruhodnejších problémov pokožky je bez ohľadu na vek mastná pleť s akné, s jazvami po akné a s vyrážkami. Nie je totiž zákonitosťou, že po prekonaní puberty pominú aj tieto problémy. Ak sa niektorý z vyššie uvedených problémov týka aj Vás, ste u nás na správnom mieste, pretože tu na Vás čakajú rýchle, jednoduché a účinné spôsoby ošetrenia.

Liečba mastnej pleti s akné je veľmi komplexná úloha, je dôležité používať vysokokvalitnú kozmetiku, najlepšie s prírodnými zložkami, ktorá je špeciálne navrhnutá pre tento typ pokožky. Na miernejšie, menšie kožné problémy sú k dispozícii domáce ošetrenia, kým na problémy väčšieho rozsahu, na odstránenie hlbších akné a vyrážok zas lekárske zákroky.

Medicontur Esthetics poskytuje odpovede na kožné problémy dnešnej doby profesionálnymi produktmi navrhnutými špeciálne pre tento typ pokožky, ktoré vám za krátky čas vyčaria lesklú a čistú pleť. Na tvoj dlhotrvajúci problém ponúkame riešenie jednoduchými aplikáciami, pomocou ktorých môžeš mať brilantnú a krásnu pleť aj bez použitia podkladových prípravkov.

Keresés