Domáca starostlivosť o pokožku

Špeciálne požiadavky


Strie, celulitída alebo vypadávanie vlasov sa netýkajú len Teba. Radi ti pomôžeme zorientovať sa v labyrinte špeciálnych produktov, kde určite nájdeš pomoc na tvoje problémy.

Skin Tech

Cleanser

prípravok na čistenie tváre

Ak hľadáš spoľahlivý čistiaci prípravok na tvár, ktorý ti na konci dňa vyčarí naozaj čistú pleť a zároveň ju nevysuší, prípravok Cleanser od Skin Tech čaká len na Teba! Táto čistiaca pena je vhodná na každý typ pokožky, jemne a predsa účinne odstraňuje z jej povrchu make-up a nečistoty.

Dobre ju znáša aj po zákrokoch vyčerpaná, citlivá pokožka, jej penová konzistencia zabezpečí príjemné použitie.

Mám záujem

Skin Tech

Rad Melablock-HSP

opaľovacie prípravky

Ľahko sa natiera, je vodovzdorný, a pokožku chráni pred žiareniami UVA a UVB. Toto sú očakávania, ktoré voči opaľovaciemu prípravku kladieme, ale Melablock-HSP to výrazne prevyšuje. Vďaka svojim unikátnym komponentom poskytuje 98%-nú ochranu, škodlivé UVA a UVB lúče odráža a nereflexné lúče absorbuje. Zvyšuje prirodzenú syntézu HSP (proteíny tepelného šoku) a chráni pokožku pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Chráni pokožku pred začervenaním, umožňuje progresívne opaľovanie bez rizika PIH (pozápalová hyperpigmentácia). Obsahuje aj fyzikálne a biochemické ochranné zložky, a vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam chráni proti voľným radikálom. Je netoxický, nealergénny, bez parabénov, ďalej je fotochemicky stabilný a vodovzdorný. Akonáhle ich raz vyskúšaš, obľúbiš si ich a už sa ich nevzdáš!

Mám záujem

Skin Tech

IPLase Mask

ošetrujúcí krém na použitie po laserovom, IPL, peelingovom zákroku a po opálení

Po zákrokoch cítime pálivý a svrbivý pocit, ktorý sa zmierni len postupom času. Aspoň tak tomu bolo doteraz.

Je tu však IPLase Mask, vynikajúci protizápalový prípravok ktorý okamžite upokojuje pokožku. Je výborným spoločníkom po každom zákroku, ktorý má za následok významný nárast teploty pokožky (laser, IPL, hĺbkový peeling). Mala by sa aplikovať ihneď po ošetrení a podľa potreby aj medzi jednotlivými procedúrami, aby sa zvýšila tepelná a všeobecná odolnosť pokožky.

Mám záujem

Skin Tech

Produktový rad Mamofillin

krém na spevnenie pŕs

Čo by si urobila, keby ti niekto povedal, že môžeš znovu získať svoje pevné poprsie z mladosti? To nie je sen, je to skutočnosť! Rad produktov Mamofillin ti pomôžu obnoviť pevnosť pŕs a pružnosť pokožky pomocou krému a spevňujúceho mlieka, a chráni aj pred možným vysušením pokožky. Hexapeptidy nachádzajúce sa v jeho aminokyselinách majú zväčšujúci účinok.

Výrobky Mamofillin sa rýchlo vstrebávajú, nelepia sa a nezanechávajú pocit mastnoty, takže ich večerné použitie môžeš doplniť aj rannou aplikáciou .

Mám záujem

Skin Tech

Sagoni Melt

krém na odstraňovanie podbradku

Mnoho žien má problémy s podbradkom, čo je prebytok kože a tukového tkaniva pod bradou: najbežnejšie príčiny vzniku sú genetické, zdedené faktory, a je charakteristický najmä vo vekovej skupine nad 30 rokov. Ak je to atribút telesnej stavby, problém sa môže objaviť už okolo 20. roku.

Sagoni Melt je krém navrhnutý špeciálne na formovanie, tvarovanie a skrášlenie spodnej časti tváre, takže poskytuje vynikajúce riešenie pre všetkých, ktorí s týmto problémom zápasia. Môže sa použiť na liečbu lokálneho prebytku tuku a dvojitého podbradku, a tiež po liposukcii. Účinnosť krému sa môže na ošetrovanom povrchu zvýšiť, ak pri nanášaní použijeme ručnú alebo mechanickú lymfodrenáž, a môžeme ho kombinovať aj s inými technikami na obnovu pokožky.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Revitalix

šampón

Tvoje vlasy sú vyblednuté, bez života a stratili na objeme? Potrebuješ šampón, ktorý revitalizuje vlasové folikuly, posilňuje vlasy a zabezpečí tie živiny, ktoré zabraňujú zoslabeniu vlasov a ich vypadávaniu.

Najlepšie výsledky môžeš dosiahnuť kombináciou produktu Revitalix s prípravkom Hair spray od Aesthetic Dermal.

.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Scalpfit

šampón

Pred mezoterapeutickou regeneráciou vlasov a implantáciou vlasov je dôležité vyčistenie vlasov a pokožky hlavy. Na toto jevhodný antibakteriálny čistiaci prostriedok, ktorý odstraňuje z pokožky hlavy špinu, čím ju dezinfikuje, aby si mohla podstúpiť zákrok bez obáv.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Hair

sprej na stimuláciu rastu vlasov

Vlasy sú korunou krásy každej ženy , ale keď začnú vypadávať, môže to byť nepríjemné. Aby sme tomu zabránili, alebo proces zvrátili, budeme potrebovať kompozíciu obsahujúcu synergické prírodné extrakty, a to prípravok Hair od Aesthetic Dermal. Vďaka stimulujúcemu účinku potrebných živín regeneruje rast vlasov, revitalizuje a posilňuje vlasové folikuly. Odporúča sa tak na prevenciu proti vypadávaniu vlasov, ako aj na liečbu tohto problému.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Eyes

očný krém proti vráskam

Máš pocit, že tvoja pleť okolo očí potrebuje špeciálnu starostlivosť? V tom ťa môžeme len utvrdiť!

Pomocou prípravku Eyes od Aesthetic Dermal tvoja pleť získa späť svoju sviežosť, hydratáciu a elasticitu. Sérum vyhladzuje a zosvetľuje pleť, a zabraňuje opuchom okolo očí.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

SkinRetrieval

ošetrujúci krém na použitie po mezoterapii

Po lekársko-estetických zákrokoch potrebuje tvoja pokožka mimoriadnu nežnosť a ošetrovanie. V tom ti pomôže regeneračné sérum Skin Retrival. Znižuje, zmierňuje začervenanie pokožky po zákrokoch, upokojuje a hydratuje pokožku. Môže byť použité po invazívnych aj neinvazívnych estetických procedúrach, a vďaka jeho účinným zložkám je doba rekonvalescencie kratšia.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Cellutrix

celulitída

Problém s celulitídou sa dotýka 80-90% žien, ktoré prešli obdobím puberty. Samozrejme, pomôže aj zdravý životný štýl a pohyb, ale - ak sa jej chceš zbaviť,- skutočným riešením bude prípravok Cellutrix!

Vďaka obsahu extraktu z kofeínu, karnitínu, artičoku a pagaštanu konského, tonizuje, stimuluje a hydratuje pokožku, zvyšuje jej pevnosť, detoxikuje a čistí tkanivá pokožky. Podporuje lokálny rozklad tuku, obnovuje zdravý vzhľad pokožky.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Strimatrix

strie

Či už ide o náhlu stratu hmotnosti alebo o nežiaduce pruhy vzniknuté počas tehotenstva, strií sa chce zbaviť každý, koho sa to týka. V tom ti pomôže Strimatrix, ktorý zlepšuje pružnosť a pevnosť pokožky, zvyšuje hrúbku, kvalitu a hydratáciu tvojej pokožky.

Vďaka obsahu vitamínov A, C, E a F, a obsahu extraktu z listu aloe vera a ružového éterického oleja, znižuje strie vzniknuté počas tehotenstva, náhleho schudnutia alebo z iného dôvodu.

Mám záujem

Keresés