Svetelné poškodenie, genetická predispozícia alebo len plynutie času - to všetko môže spôsobiť na našej pokožke malé hnedasté škvrny. Pigmentové škvrny sa objavujú na dobre viditeľných miestach, ako je tvár, dekolt, záprstie alebo rameno, takže na ich zmiznutie sa snažíme nájsť trvalé riešenie. Práve v tom ti pomôžu výrobky od Medicontur Esthetics.

Tento prevažne ženský problém sa objavuje u starších ľudí, ale aj počas tehotenstva, a síce aj v tomto prípade je samozrejme najdôležitejšia prevencia, stále je veľa ľudí, ktorí zápasia s už vzniknutými malými škvrnami. Čím rýchlejšie zareagujeme na objavenú škvrnu, tým ľahšie sa nám bude dariť počas ošetrenia. Okrem prevencie, ktorú môžeme dosiahnuť používaním ochranných opaľovacích prípravkov, máme k dispozícii aj lekárske ošetrenie, aby sme si znova mohli užívať hladký, žiariaci povrch pokožky.

Ponúkame tiež dlhotrvajúce a efektívne riešenia aj na nežiadúce pigmentové problémy. Jedná sa o lekármi vykonávané exfoliačné procedúry alebo mezoterapiu, ktoré ponúkajú vynikajúcu príležitosť pre tých, ktorí chcú nájsť účinnú metódu ošetrenia na svoju problematickú pokožku alebo rušivé škvrny.

Keresés