Všimli ste si, že Vaša pokožka nie je taká hebká, pevná a svieža ako pred niekoľkými rokmi? Chyba nie je vo Vás! Je to úplne prirodzený proces, pretože obsah vlhkosti našej pokožky postupom času klesá, takže sa môže meniť jej textúra, dotyk aj farba. To je pre mnohých ešte väčším problémom než vznik vrások, preto Medicontur Esthetics považuje za dôležité, aby zabezpečil riešenie aj na tento problém!

Pomocou najlepších prípravkov, lekárskym a domácim ošetrením môžete nájsť aj Vy rýchle riešenie na tento zdanlivo nezvratný proces. Okrem tváre by si mala dávať pozor aj na obsah vlhkosti pokožky v dekolte a na krku, široká škála našich výrobkov Vám v tom pomôžu tiež.

Okrem estetického vzhľadu je hydratovaná pokožka odolnejšia voči patogénom, a tak je menšia pravdepodobnosť vzniku alergie alebo zápalu. Samozrejme, dôležitá je aj vnútorná hydratácia, pretože ak naše orgány nedostanú príslušné množstvo vody, tak ju odoberajú z pokožky, známky čoho sa prejavia vo vysušenej pokožke. Nie je však jedno, akými prípravkami hydratujeme pokožku zvonka: zatiaľ čo naše denné krémy zabezpečujú ochranu pokožky, nočné krémy svojím účinkom obnovujú bunky, takže obe zohrávajú dôležitú úlohu pri každodennej starostlivosti o pleť.

Získajte späť sviežosť svojej pokožky a dajte zbohom na dotyk suchej pokožke! Pamätajte si, že každý sa narodil s inou genetikou, ale hydratovaná pleť Vám vyčarí atraktívny vzhľad.

Keresés