Domáca starostlivosť o pokožku

Odstránenie vrások


Prvé vrásky sa začínajú vytvárať na konci našich dvadsiatych rokov, vtedy sa totiž v pokožke začnú zjavne znižovať zásoby kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Ani výskyt prvých povrchových, neskôr aj hlbších vrások neznamená, že si na konci svojej mladosti, veď tvoje vnútorné vyžarovanie sa môže aj naďalej odzrkadľovať na tvojom zovňajšku. Pozri si naše produkty, pretože všetky sú určené na to, aby si sa na svet usmieval/a opäť bez vrások!

Skin Tech

Vit. E Anti-oxydant


Je ťažké nájsť vhodný prípravok pre tvoju suchú a citlivú pokožku? Z krému Vit. E Anti-oxidant nebudeš sklamaná! Hydratačný, regeneračný, ochranný krém, pre jeho obsah vitamínu E je účinný vo viazaní voľných radikálov. Zmierňuje svrbenie a bolesť, znižuje zápal a upokojuje pokožku, preto je účinný po exfoliácii, lasere, IPL, abrázii a opaľovaní. Jeho kvapalná konzistencia umožňuje pohodlné natieranie, vstrebáva sa bez stopy a okrem toho je efektívnym produktom proti vráskam s dlhotrvajúcim účinkom.

Mám záujem

Skin Tech

Nutritive A-C-E Lipoic Complex


Ak rada svoju pokožku vyživuješ vitamínmi a prírodnými stopovými prvkami, našla si to pravé! Krém Nutritive A-C-E Lipoic Complex odporúčame na tvár a rovnako aj na telo, bez ohľadu na vek a typ pokožky. Stimuluje syntézu kolagénu a hydratuje pokožku, ako antioxidant zabraňuje tvorbe voľných radikálov a zvyšuje ochrannú funkciu pokožky.

Je ideálny na prevenciu pred poškodením pokožky opaľovaním alebo popálením chemického pôvodu, po laserovom alebo chemickom odlupovaní, pretože znižuje vytvárajúcu sa erytému a podráždenie pokožky. Je to vynikajúci prípravok na osvieženie pokožky fajčiarov a pokožky postihnutej svetelným poškodením.

Mám záujem

Skin Tech

DHEA-Phyto


Tvoja pokožka potrebuje každodennú hydratáciu a výživu, najmä v oblastiach tváre, krku, dekoltu, rúk a predlaktí. Na tento účel je vynikajúci krém DHEA-Phyto, ktorý obsahuje DHEA. Je to dôležité preto, lebo DHEA, čiže dehydroepiandrosterón je prírodný steroid vyskytujúci sa v tele, ktorého množstvo vekom klesá. Tento pokles je možné bezpečne dopĺňať podávaním DHEA rastlinného pôvodu, čím procesy starnutia dokážeme spomaliť. Krém DHEA-Phyto teda odďaľuje stenčovanie pokožky a vytváranie vrások, znižuje ich hĺbku, pôsobí priaznivo na pigmentové škvrny a posilňuje imunitu pokožky. Okrem toho zabezpečuje väčšiu produkciu tukov, uľahčuje hydratáciu pokožky, čím zabraňuje vysušeniu pokožky.

Mám záujem

Skin Tech

Actilift with DMAE


Všimla si si, že tvoja pokožka nie je taká napnutá a pevná ako pred niekoľkými rokmi? Potom budeš potrebovať prípravok Actilift, pretože má spevňujúci, regeneračný účinok na pokožku, a bol špeciálne vyvinutý pre ochabnutú pleť s uvoľneným spojivovým tkanivom. Jeho spevňujúci účinok pocítite už po prvom použití, a jeho pôsobenie sa bude prejavovať progresívne, postupne. Actilift stimuluje životné procesy v koži, je to prípravok s epitelizačným a regeneračným účinkom, pomocou ktorého tvoja tvár získa späť svoj pôvodný tvar.

Je vynikajúci aj po aplikácii botulotoxínu, jeho jemný stimulačný účinok vyrovnáva problémy spojené s absenciou funkčnosti „uspatých“ mimických svalov, a pritom predlžuje účinok botoxu.

Mám záujem

Skin Tech

Atrofillin


Ak chceš dopriať svojej pokožke to najlepšie, potrebuješ výťazný Atrofillin na Anti-Aging Beauty Trophy 2013! Anti-aging krém bez parabénov, je extra silný antioxidant pre každodennú starostlivosť o pleť nad 40-45 rokov. Zjednocuje vzhľad povrchu a farbu tvojej pokožky, dodáva jej ligotavý tón a bieli pigmentové škvrny. Vráti pokožke jej pevnosť, obnovuje jej pôvodnú hrúbku, hydratuje a chráni pokožku pred vysušením, takže ho môžu používať aj ľudia s citlivou pokožkou. Vďaka účinnej zložke Hexapeptidu-38 stimuluje rast miestneho tukového tkaniva, čím dopĺňa objem stratený starnutím, napína kožu, čo vedie k plnej pokožke. Po tom všetkom niet pochýb, že víťazstvo v roku 2013 bolo oprávnené!

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Day Intensive Repair


Denné krémy majú za úlohu chrániť našu pokožku pred vplyvmi prostredia, pričom ju vyživujú a hydratujú. Takým je aj Day Intensive Repair, anti-aging regeneračné dermokozmetické sérum s obsahom kyseliny hyalurónovej a peptidov, určené pre ženy aj pre mužov. Obsahuje vitamíny A, B, C, E, F a 18 druhov aminokyselín, stopové prvky a nasýtené mastné kyseliny.

Vďaka pridaným účinným látkam je prípravok schopný obnoviť normálnu regeneračnú a revitalizačnú schopnosť pokožky. Prináša okamžitý, zjavný výsledok, pokožka sa stáva brilantnou a menej vrásčitou. Od tohto vitamínového kokteilu to nie je žiadny zázrak.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Night Intensive Repair-H


Tento revitalizujúci prípravok pracuje s kyselinou hyalurónovou a 24-hodinovým hydratačným komplexom, a je ideálny pre všetky vekové kategórie a typy pletí.

Night Intensive Repair – H má okamžitý vyhladzujúci účinok, pričom hydratuje a osviežuje tvoju pokožku, a obsahuje aj antioxidanty zabezpečujúce efektívnosť anti-aging produktov.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Night Intensive Repair-M


Tento prípravok regeneruje tvoju pokožku počas spánku, a sérum v ňom neutralizuje účinky škodlivých látok, ktorým je pokožka počas dňa vystavená.

Hydratačné a reštrukturalizujúce sérum na pokožku s obsahom melatonínu a 24 hodinového hydratačného komplexu, pre všetky typy pletí a vekové skupiny.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Night Intensive Repair-R


Nočné sérum vyživuje resveratrolom a viniferínom. Zatiaľ čo resveratrol - prírodný fenol produkovaný rastlinami, je antioxidant a slúži na rekonštrukciu poškodenia a prevenciu pred ním, a chráni pred svetelným poškodením, tak viniferín je aktívna látka zo zrniečok a šupiek hrozna a je stimulátorom obnovy buniek pokožky. Tieto dva komponenty umožňujú, regeneráciu poškodenej pokožky. Pritom tiež spomaľujú príznaky starnutia.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

RelaxSkin


Profesionálna starostlivosť o tvár po 40-ke? My ti to pomôžeme zrealizovať! A to s rejuvenizačným sérom proti vráskam RelaxSkin. Prípravok s intenzívnym a impresívnym účinkom na uvoľnenie vrások s polyoligopeptidmi, a s 24-hodinovým hydratačným komplexom. Znižuje dĺžku a hĺbku vrások, vyplňuje a hydratuje ich. Udržiava mladistvosť a sviežosť tváre, zachováva pôvodné črty tváre. Jednoducho dokonalý!

Mám záujem

Keresés