Domáca starostlivosť o pokožku

Mastná pleť s akné a vyrážkami


Nepohodlný pocit, kedy máme lesklú, mastnú tvár či dekolt s vyrážkami, prípadne s akné, alebo jazvami po nich, spájame vo všeobecnosti s obdobím puberty. To však nie je problém vekovej skupiny, rovnako ako ani riešenie! Naše nasledujúce produkty poskytujú zaručené riešenie, ako sa zbaviť týchto nežiaducich kožných defektov, a aby si korektor poznala už len z počutia.

Skin Tech

Purifying Cream


Máte problém s pokožkou, a máte pocit, že keď ju natriete krémom, jej len ublížite? Riešenie ale existuje! Purifying Cream je špeciálne navrhnutý pre vyslovene problémovú, mastnú pleť s akné, pre každodenné použitie. Má antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky, znižuje začervenanie, bolesť, svrbenie a edém, a normalizuje tvorbu epitelu a znižuje tvorbu kožného mazu a zabezpečuje všeobecnú hydratáciu. Je tiež vhodný na dodatočné ošetrenie po odlupovaní, IPL alebo laserovom ošetrení. V tomto prípade je potrebné ho používať priebežne medzi jednotlivými procedúrami na zachovanie dosiahnutých výsledkov, a najmenej 6 týždňov od posledného ošetrenia.

Mám záujem

Skin Tech

Purigel


Hladáte krém, ktorý osloví Vašu pokožku a môže byť Vašim dlhodobým verným partnerom v starostlivosti o pleť? Myslíte si, že na Vašu problémovú pokožkou by bol viac ideálny gél namiesto krémovej konzistencie? Máme pre Vás dobrú správu! Purigel bol vyvinutý pre dlhodobú, súvislú starostlivosť o zapálenú a problémovú pokožku s akné. Znižuje nadmernú tvorbu kožného mazu, vyvažuje fyziologické procesy mastnej pokožky, má protizápalové účinky a hydratuje pokožku. Vzhľadom na gélovú konzistenciu sa ľahko vstrebáva, a v letnom období môže byť výbornou náhradou krému Purifying Cream. Vďaka svojej gélovej štruktúre je populárny aj u mužov, môže sa použiť hoci aj po holení, a pre jeho vlastnosti podporujúce hojenie jaziev a odlupovacej vlastnosti je ideálny pre všetky vekové kategórie.

Mám záujem

Skin Tech

Purifying Pro


Máte pocit, že Vaša problémová pokožka potrebuje špeciálnu starostlivosť? Purifying Pro vystupuje extra účinne proti vyrážkam a mastnej pokožke. Bojuje s upchatými pórmi a naľahko ošetrí kožné poruchy.

Zabraňuje tiež nadmernej tvorbe kožného mazu a pomáha dodať pokožke jednotný povrch. Jeho mierny odlupovací efekt zas pomôže dosiahnuť optimálnu hrúbku horných vrstiev pokožky.

Mám záujem

Keresés