Domáca starostlivosť o pokožku

Hydratácia suchej pokožky


Počasie, genetická predispozícia, ale jednoducho aj plynutie času môže spôsobiť suchú, podráždenú pokožku. Niekedy to sprevádza aj začerveňanie a svrbenie, ale nestrácajte nádej, ste na správnom mieste! Mnohé z našich produktov Vám pomôžu pri správnej hydratácii, aby ste mohli opäť žiariť!

Skin Tech

Vit. E Anti-oxydant


Je ťažké nájsť vhodný prípravok pre Vašu suchú a citlivú pokožku? Z krému Vit. E Anti-oxidant nebudete sklamaná! Hydratačný, regeneračný, ochranný krém, pre jeho obsah vitamínu E je účinný vo viazaní voľných radikálov.

Zmierňuje svrbenie a bolesť, znižuje zápal a upokojuje pokožku, preto je účinný po exfoliácii, lasere, IPL, abrázii a opaľovaní. Jeho kvapalná konzistencia umožňuje pohodlné natieranie, vstrebáva sa bez stopy a okrem toho je efektívnym produktom proti vráskam s dlhotrvajúcim účinkom.

Mám záujem

Skin Tech

Nutritive A-C-E Lipoic Complex


Nič nie je pre suchú a citlivú pokožku osviežujúcejšie, ako keď je rozmaznávaná vitamínmi a vyživujúcou kyselinou lipoovou. Krém Nutritive A-C-E Lipoic Complex odporúčame na tvár a rovnako aj na telo, bez ohľadu na vek a typ pokožky. Stimuluje syntézu kolagénu a hydratuje pokožku, ako antioxidant zabraňuje tvorbe voľných radikálov a zvyšuje ochrannú funkciu pokožky. Je ideálny na prevenciu pred poškodením pokožky opaľovaním alebo popálením chemického pôvodu, po laserovom alebo chemickom odlupovaní, pretože znižuje vytvárajúcu sa erytému a podráždenie pokožky. Je to vynikajúci prípravok na osvieženie pokožky fajčiarov a pokožky postihnutej svetelným poškodením.

Mám záujem

Skin Tech

DHEA-Phyto


Vaša pokožka potrebuje každodennú hydratáciu a výživu, najmä v oblastiach tváre, krku, dekoltu, rúk a predlaktí. Na tento účel je vynikajúci krém DHEA-Phyto, ktorý obsahuje DHEA. Je to dôležité preto, lebo DHEA, čiže dehydroepiandrosterón je prírodný steroid vyskytujúci sa v tele, ktorého množstvo vekom klesá. Tento pokles je možné bezpečne dopĺňať podávaním DHEA rastlinného pôvodu, čím procesy starnutia dokážeme oneskoriť.

Krém DHEA-Phyto teda odďaľuje stenčovanie pokožky a vytváranie vrások, znižuje ich hĺbku, pôsobí priaznivo na pigmentové škvrny a posilňuje imunitu pokožky. Okrem toho zabezpečuje produktívnejšiu produkciu tukov, uľahčuje hydratáciu pokožky, čím zabraňuje vysušeniu pokožku.

Mám záujem

Skin Tech

Atrofillin


Ak chcete dopriať svojej pokožke to najlepšie, potrebuješ výťazný Atrofillin na Anti-Aging Beauty Trophy 2013! Anti-aging krém bez parabénov, je extra silný antioxidant pre každodennú starostlivosť o pleť nad 40-45 rokov. Zjednocuje vzhľad povrchu a farbu tvojej pokožky, dodáva jej ligotavý tón a bieli pigmentové škvrny. Vráti pokožke jej pevnosť, obnovuje jej pôvodnú hrúbku, hydratuje a chráni pokožku pred vysušením, takže ju môžu používať aj ľudia s citlivou pokožkou. Vďaka účinnej zložke Hexapeptidu-38 stimuluje rast miestneho tukového tkaniva, čím dopĺňa objem stratený starnutím, napína kožu, čo vedie k plnej, vypnutej pokožke.

Po tom všetkom niet pochýb, že víťazstvo v roku 2013 bolo oprávnené!

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Day Intensive Repair


Denné krémy majú za úlohu chrániť našu pokožku pred vplyvmi prostredia, pričom ju vyživujú a hydratujú. Takým je aj Day Intensive Repair, anti-aging regeneračné dermokozmetické sérum s obsahom kyseliny hyalurónovej a peptidov, určené pre ženy aj pre mužov. Obsahuje vitamíny A, B, C, E, F a 18 druhov aminokyselín, stopové prvky a nasýtené mastné kyseliny. Vďaka pridaným účinným látkam je prípravok schopný obnoviť normálnu regeneračnú a revitalizačnú schopnosť pokožky. Prináša okamžitý, zjavný výsledok, pokožka je svieža a vrásky sú zjemnené. Day Intense Repair je vitamínový kokteil pre Vašu pokožku.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Night Intensive
Repair-H


Tento revitalizujúci prípravok pracuje s kyselinou hyalurónovou a 24-hodinovým hydratačným komplexom, a je ideálny pre všetky vekové kategórie a typy pletí.

Night Intensive Repair – H má okamžitý vyhladzovací účinok, pričom hydratuje a osviežuje Vašu pokožku, a obsahuje aj antioxidanty zabezpečujúce efektívnosť anti-aging produktov.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Night Intensive
Repair-M


Tento prípravok regeneruje Vašu pokožku počas spánku, a sérum v ňom neutralizuje účinky škodlivých látok, ktorým je pokožka počas dňa vystavená. Hydratačné a reštrukturalizujúce sérum na pokožku s obsahom melatonínu a 24 hodinového hydratačného komplexu, pre všetky typy pletí a vekové skupiny.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Night Intensive
Repair-R


Nočné sérum vyživuje resveratrolom a viniferínmi. Zatiaľ čo resveratrol - prírodný fenol produkovaný rastlinami - slúži na rekonštrukciu poškodení a prevenciu pred nimi, a chráni pred svetelným poškodením, a je antioxidantom, tak viniferín je stimulátorom obnovy buniek produkovaných hroznom.

Tieto dva komponenty umožňujú, aby sa existujúce poškodenie kože obnovilo. Pritom tiež spomaľujú príznaky starnutia.

Mám záujem

Keresés