Domáca starostlivosť o pokožku

Problémy s pigmentom


Škodlivé slnečné žiarenie, solárium a hormonálne účinky môžu vyvolať, alebo na jazvách po hojení, na miestach rán sa môžu tiež objaviť hnedasté škvrny na koži. Našťastie to nie je nezvratný proces, tu je zopár produktov, ktoré Vám môžu pomôcť v boji s nechcenými škvrnami.

Skin Tech

Blending Bleaching Cream


Bojujete so stále tmavšími a väčšími pigmentovými škvrnami? Nezúfajte, existuje riešenie! Blending Bleaching Cream má bieliaci a upokojujúci účinok, ktorý znižuje akumuláciu pigmentového materiálu (melanínu) v pokožke a podporuje normálnu tvorbu farbiva v pokožke, a vďaka obsahu vitamínu E je to prípravok so silným antioxidačným účinkom.

Odporúčame aj na ošetrenie a prevenciu pri výskyte PIH (po-zápalová hyperpigmentácia) po protizápalových, exfoliačných, laserových ošetreniach a epilácii.

Mám záujem

Aesthetic Dermal

Aclaranse


Hľadáte profesionálne depigmentačné sérum proti starnutiu? Našli ste ho! Aclaranse pomáha jednotnému vzhľadu pokožky, má tiež antioxidačný účinok, zvyšuje epidermálnu regeneráciu, a tým zlepšuje elasticitu a hydratáciu pokožky.

Vďaka jeho účinným zložkám osvetľuje a zjednocuje pokožku a má multikorekčný efekt. Jemne odlupuje pokožku a použitie sa odporúča aj po lekárskych estetických procedúrach.

Mám záujem

Skin Tech

Atrofillin


Ak chcete viac než len ošetrenie pigmentových škvŕn, ak chcete, aby použitý krém mal skutočný anti-aging efekt, tak Vašim najnovším priateľom bude Atrofillin! Atrofillin - výťazný anti-aging krém na Anti-Aging Beauty Trophy 2013 - je extra silný antioxidant bez parabénov, pre každodennú starostlivosť o pleť nad 40-45 rokov. Zjednocuje vzhľad povrchu a farbu pokožky, dodáva jej ligotavý tón a bieli pigmentové škvrny. Vráti pokožke jej pevnosť, obnovuje jej pôvodnú hrúbku, hydratuje a chráni pokožku pred vysušením, takže ju môžu používať aj ľudia s citlivou pokožkou. Vďaka účinnej zložke Hexapeptidu-38 stimuluje rast miestneho tukového tkaniva, čím dopĺňa objem stratený starnutím, napína kožu, čo vedie k plnej pokožke.

Po tom všetkom niet pochýb, že víťazstvo v roku 2013 bolo oprávnené!

Mám záujem

Keresés