O nás


Spoločnosť Medicontur Esthetics pôsobí v službách krásy na Slovensku od roku 2008. Ponúkame výnimočne bezpečné produkty na zachovanie prirodzenej krásy, hoci aj vo veku do 30 rokov. Vtedy sa objavujú prvé prirodzené estetické problémy, pokožka sa stáva vráskavou a nepružnou. Liečebné procedúry realizované produktami distribuovanými spoločnosťou Medicontur Esthetics však urobia všetko pre to, aby si pacienti udržali svoju mladosť, alebo aby na chvíľu otočili koleso času späť.

Ponúkame riešenia na zachovanie krásnej, zdravej a mladej pokožky:
• Vyhladzovanie vrások na tvári, krku, dekolte
• Obnovenie pôvodných tvárových kontúr (liquid face lift – tekutý lifting)
• Tvarovanie a zväčšenie pier

• Odstránenie jaziev
• Ošetrenie problémovej pokožky pílingom a/alebo mezoterapiou
• Telové ošetrenia (okrem tváre už aj na tele)

Dlhotrvajúce a atraktívne riešenia – ošetrenie vrások, vyplnenie pier, hĺbkový píling atď. – sú všetky také procedúry, pri ktorých je potrebný lekársky zákrok. Našimi spolupracujúcimi partnermi sú uznávaní, renomovaní dermatológovia-kozmetológovia a plastickí chirurgovia, ktorí Vám pomocou našich produktov poskytujú najväčšiu bezpečnosť a vytúžený vzhľad.

Naším prvoradým cieľom je dosiahnuť vysokú spokojnosť našich klientov. Z dlhodobého hľadiska považujeme za dôležité informovať záujemcov o estetické zákroky, oboznámiť ich s produktmi, liečebnými postupmi a príslušnými prostriedkami, pretože mnohí nevedia alebo nechápu presne, čo sa s nimi počas ošetrenia udeje, vidia iba výsledky. Preto sa usilujeme využiť každú príležitosť na to, aby boli dostupné všetky informácie, aby sa klienti využívajúci estetické programy cítili v bezpečí.

Prostredníctvom línií Medicontur Esthetics a Medicontur Beauty dlhodobo spolupracujeme s medzinárodne uznávanými, inovatívnymi, trh reformujúcimi výrobcami, ako napríklad spoločnosť Merz Aesthetics alebo Skin Tech Pharma Group. Poskytujú svojím klientom vynikajúcu kvalitu, skúseností a vysokú mieru spoľahlivosti.


Keresés